Surfujesz po: Commyounique-home » Filo(b)logia » Językiem po prostu » Wolsztyn i okolice- zapraszamy na kursy jezykowe w Commyounique

Wolsztyn i okolice- zapraszamy na kursy jezykowe w Commyounique

Wolsztyn angielski, francuski

Być może masz już swoje doświadczenia związane z nauką języków obcych. Być może nie należą one do najprzyjemniejszych… Rozumiemy to, gdyż,, mimo, że jesteśmy lingwistkami, same przechodziłyśmy przez trudy i znoje procesu doskonalenia umiejętności językowych i tak jak każdy, miałyśmy swoje  wzloty i upadki, lepsze i gorsze wspomnienia związane z nauczycielami. Co więcej, od wielu lat same motywujemy i pomagamy wielu ludziom w osiągnięciu celu – biegłej znajomości języków obcych. Dzięki naszemu doświadczeniu i, przede wszystkim, ogromnemu zamiłowaniu do  języka angielskiego oraz francuskiego, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka języków obcych może być przeciwieństwem powszechnych wyobrażeń o  wysiłku i nudzie. Nauka języków obcych, bowiem, może być niesamowitą przygodą, pasją oraz efektami osiąganymi w szybkim tempie. Jeśli pragniesz wyjątkowości i masz dość niskiej jakości, mamy coś dla Ciebie….

Commyounique Wolsztyn

Pora na Commyounique w Wolsztynie

Jeżeli jesteś mieszkańcem, przedsiębiorcą z przepięknego miasta Wolsztyn lub jego okolic, zapraszamy do Commyounique Języki Obce  na język angielski i język francuski. Szkolimy  kursantów na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych oraz tłumaczymy. Naszym wyróżnikiem jest skuteczność nauczania, profesjonalizm, ogromne doświadczenie i indywidualne, nietuzinkowe  podejście do klienta, a także wysokiej jakości tłumaczenia. Nawet jeśli masz szczególne wymagania i potrzeby dotyczące nauki języka wystarczy, że nam je zacommunique-ujesz.

 Wolsztyn miastem biznesu

Wolsztyn to miasto ludzi przedsiębiorczych, dlatego dla wszystkich zajmujących się biznesem na skalę międzynarodową i nie tylko oferujemy język angielski i język francuski specjalistyczny, dostosowany do konkretnej branży. Wiemy, że język angielski jest dzisiaj nieodzownym elementem skutecznego biznesu, wyznacznikiem prestiżu firmy, czynnikiem rozwojowym i wspomagającym poszukiwanie nowych rynków zbytu. Język francuski to również bardzo ważny element świata biznesu. Francja jest trzecim, co do wielkości inwestorem w Polsce. Współpraca z klientami francuskojęzycznymi rozwija się nieustannie a porozumiewanie się w języku francuskim jest dla kontrahenta francuskojęzycznego bardzo istotnym atutem a często nawet czynnikiem decyzyjnym w kwestii nawiązania współpracy.

 Wolsztyn miastem możliwości: Twoich możliwości

Miasto i gmina Wolsztyn ma ogromny potencjał, a na potencjał ten wpływa każdy z nas. Poprzez własny rozwój, poszerzanie swoich kompetencji kierujemy na siebie swoją uwagę i stajemy się coraz atrakcyjniejszymi partnerami do rozmów. Język angielski to obecnie niewątpliwie najbardziej rozpowszechniony język. Możemy go często usłyszeć także na naszych ulicach, ponieważ Wolsztyn jest atrakcyjną miejscowością turystyczną i przyciąga gości  oraz inwestorów z zagranicy. Mieszkańcy Wolsztyna mają więc ogromne szanse na rozwój, które absolutnie nie powinny się zmarnować. Blokada komunikacyjna to najmniej potrzebna rzecz, zaś swoboda, pewność siebie i niezależność, jaką można zyskać dzięki znajomości języków obcych to wartości wręcz bezcenne.

Zapraszamy Wolsztyn okolice do Commyounique. Język angielski i język francuski z nami to dla Ciebie oszczędność czasu i inwestycja w przyszłość, którą tworzysz każdego dnia na bieżąco. Nie czekaj, zapisz się już dziś a nie stracisz kolejnego dnia.

Do zobaczenia,

Commyounique

Dodaj komentarz